Podążamy za Twoimi potrzebami, w trosce o naszą planetę i z duchem czasu.

Dobra administracja nieruchomości oznacza dopasowanie się do potrzeb ludzi i środowiska. Poczytaj o tym, jak działamy w zrównoważony sposób.

Zobacz nasze działania w czterech obszarach zrównoważonego rozwoju.

Dobry zarządca budynku podąża za rytmem życia jego mieszkańców. Dowiedz się, kiedy potrzebne są place zabaw, a kiedy ułatwienia dla niepełnosprawnych.

Funkcjonalność

Idziemy z rytmem życia osiedla i modernizujemy rozwiązania.

Dostosowujemy się do oczekiwań mieszkańców, dla których czas nie stoi przecież w miejscu. Inne potrzeby mają młode małżeństwa i rodziny z małymi dziećmi, inne pokolenie czterdziesto-, pięćdziesięciolatków, a jeszcze inne emeryci. Słuchamy i obserwujemy, na jakim etapie potrzebne są place zabaw czy stojaki na rowery, a kiedy rozwiązania ułatwiające poruszanie się osobom niepełnosprawnym.

Natura

Dbamy o zieleń, by zapewnić estetyczne i zdrowe środowisko życia.

Troska o przyrodę na osiedlu to inwestycja na lata: parki, obsadzone drzewami aleje, miejsca odpoczynku zatopione w zieleni nie tylko uprzyjemniają spacery i cieszą oczy mieszkańców, lecz także pozytywnie wpływają na ich zdrowie, samopoczucie i więzi społeczne. Angażujemy specjalistów, by w funkcjonalny sposób kreować otaczającą Cię naturę i umiejętnie pielęgnować jej walory.

Zarządzanie nieruchomością oznacza też troskę o przyrodę na osiedlu. Przekonaj się, jak duży wpływ ma ona na zdrowie i samopoczucie mieszkańców.
Wspólnoty mieszkaniowe potrzebują zarządcy, dbającego o otoczenie osiedla. Sprawdź, jakie rozwiązania stosujemy, by kształtować przyjazną przestrzeń życia.

Wpływ otoczenia na mieszkańca

Wspieramy inicjatywy związane z kształtowaniem przyjaznej przestrzeni.

Osiedle to nie tylko budynki. Otoczenie również znacząco podnosi jakość życia ludzi. Dlatego nie tylko dbamy o istniejące już rozwiązania architektoniczno-krajobrazowe, lecz także jesteśmy otwarci na postulaty mieszkańców, gdy proponują nowe udogodnienia. Począwszy od ekologicznych środków czystości o niskiej emisyjności, aż po duże ekrany akustyczne, które ograniczają hałas – szukamy rozwiązań realnie wpływających na komfort życia na osiedlu.

Oszczędzanie energii

Myślimy o przyszłości i stawiamy na proekologiczne rozwiązania.

Z entuzjazmem wspieramy zielone inicjatywy: panele fotowoltaiczne, stacje ładowania pojazdów elektrycznych czy ogrody deszczowe. Zastosowanie energooszczędnych technologii jest przyjazne dla środowiska i podnosi komfort życia mieszkańców. Ale przede wszystkim sprawia, że osiedla stają się bardziej zrównoważone, co w dłuższej perspektywie przynosi realne oszczędności.

Zarządca nieruchomości, który stawia na ekologiczne rozwiązania. Przekonaj się, jak oszczędzając energię, dbamy o zasobność Twojego portfela.
Administrowanie nieruchomościami w oparciu o ideę zrównoważonego rozwoju. Poczytaj o tym, jak dbamy o funkcjonalność, oszczędzanie energii i naturę.

Dbamy o bieżące potrzeby mieszkańców administrowanych przez nas osiedli, ale równocześnie nie zapominamy o przyszłych pokoleniach. Naszej pracy przyświeca idea zrównoważonego rozwoju, który zakłada poszanowanie środowiska, postępu społecznego i rozwoju gospodarczego. Dlatego troszczymy się o aspekty funkcjonalne i oszczędzanie energii, cenimy wpływ otoczenia i walory natury.

Wejdź
na blog

Interesują Cię zagadnienia związane z branżą zarządzania nieruchomościami? Nasi eksperci z radością podzielą się z Tobą wiedzą popartą praktyką. Zapraszamy do lektury!

Zgłoś usterkę

Formularz kontaktowy

* pola obowiązkowe