Codziennie, na różne sposoby troszczymy się o Twój spokój i bezpieczeństwo.

Wyznaczamy nowe standardy w branży, stawiając na komfort mieszkańców.
Działamy odpowiedzialnie, by zapewnić bezpieczeństwo wspólnot na lata.

Zbudowanie stabilnych relacji opartych na zaufaniu oraz maksymalizacja korzyści klienta przyświecają naszym codziennym działaniom. Z zaangażowaniem dbamy o powierzone nam nieruchomości, utrzymując najwyższy poziom usług i wszechstronność oferty.

Nasza Misja i Wartości

Potrzebujesz porady prawnika? Mamy wewnętrzny dział prawny, który służy wsparciem członkom wspólnot mieszkaniowych. Poczytaj o szczegółach oferty.

Kompleksowa obsługa prawna

Wspólnoty, deweloperzy i fundusze – wszyscy korzystają na posiadaniu przez nas własnego zaplecza prawnego. Konsultacje, opinie i porady specjalistów z zakresu prawa nieruchomości wchodzą w zakres standardowej oferty i nie wiążą się z dodatkowymi kosztami. Dzięki wsparciu wiedzą i doświadczeniem ekspertów skutecznie chronimy bezpieczeństwo prawne i finansowe mieszkańców oraz właścicieli lokali.

Dedykowana oferta

Jest dla nas oczywiste, że nie ma dwóch takich samych osiedli ani uniwersalnych pakietów zawsze skutecznych rozwiązań. Dlatego każdy obiekt poznajemy osobiście i dopasowujemy ofertę do zmieniających się potrzeb oraz oczekiwań klientów. W ten sposób możemy sprostać wymaganiom mieszkańców: zapewnić im spokój i bezpieczeństwo, a także stworzyć optymalne warunki życia.

Administrator budynku na wyłączność | Easy House

Administrator na wyłączność

Zmieniamy reguły gry w branży i podchodzimy odpowiedzialnie do opieki nad mieszkańcami. W zależności od potrzeb określonej nieruchomości na osiedlu może funkcjonować dedykowany zespół, który będzie stale przebywał na miejscu. Takie rozwiązanie gwarantuje wspólnotom, deweloperom i funduszom szybki i łatwy dostęp do administratora, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Zrównoważony rozwój

Działamy odpowiedzialnie zarówno względem mieszkańców, jak i środowiska. Świadomie wybieramy rozwiązania i partnerów, tak by kształtować przestrzeń przyjazną dla człowieka. Dbamy o naturę i wspieramy zielone inicjatywy. Energooszczędne technologie wykorzystywane w zrównoważonych osiedlach dowodzą, że to, co dobre dla planety, okazuje się też korzystne dla naszych portfeli.

Zajmujemy się administracją nieruchomości na zrównoważonych osiedlach. Przekonaj się, ile zyskasz, korzystając z energooszczędnych technologii.

Poznaj
ofertę

Sprawdź, co możemy Ci zaproponować. Szyjemy na miarę ofertę, która odpowiada na konkretne potrzeby i obejmuje obsługę administracyjną, prawną, księgową, techniczną oraz utrzymanie czystości i pielęgnację zieleni.

Easy House to przede wszystkim ludzie. Tworzymy zgrany zespół specjalistów.

Michał Płotka

członek zarządu

Marek Stegienta

członek zarządu

Dołącz do naszego zespołu

Interesuje Cię praca w branży zarządzania nieruchomościami? Zdobywaj doświadczenie i podnoś kwalifikacje zawodowe, współpracując z najlepszymi.

Zgłoś usterkę

Formularz kontaktowy

* pola obowiązkowe